06 Ekim 2015

Denizbank Şikayet!

12 yıldır yaklaşık her bankanın kredi kartını kullanıyorum. Her yıl gelen kart ücreti iptali için aradığım banka müşteri temsilci ücreti iptal ediyor ve bana müşteri olduğumu değerli olduğumu hissettirerek kibarca muamele ediyor. Ta ki tek bir banka hariç oda Denizbank! Aradığımda muhatap bile olacak kişiye bağlamıyorlar talep alıyoruz denilip ertesi gün bilgisayar sisteminden arıyorlar talebiniz olumsuz yanıtlanmıştır deniliyor. Merak ediyorum olumlu yanıtlanması için ne yapmam gerekiyor?

Melih 42 Okunma

Cevaplar

  • Melih09 Ekim 2015

    12 yıldır yaklaşık her bankanın kredi kartını kullanıyorum. Her yıl gelen kart ücreti iptali için aradığım banka müşteri temsilci ücreti iptal ediyor ve bana müşteri olduğumu değerli olduğumu hissettirerek kibarca muamele ediyor. Taa ki tek bir banka hariç oda Denizbank! Aradığımda muhatap bile olacak kişiye bağlamıyorlar talep alıyoruz denilip ertesi gün bilgisayar sisteminden arıyorlar talebiniz olumsuz yanıtlanmıştır deniliyor. Merak ediyorum olumlu yanıtlanması için ne yapmam gerekiyor? Neye göre olumlu yanıtlanıyor? Her ay 4500 harcayıp düzenli ödediğim için mi olumsuz yanıtlanıyor? Merak ediyorum bu mesajdan sonra nasıl muamele görecem?

  • Denizbank Temsilcisi06 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Melih Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön