06 Aralık 2018
#11260927

Denizbank Sigorta Rehinin Kaldırılmaması

Denizbank Esenler şubesinden kullanmış olduğum konut kredisini 1 yıl önce bitirdim ve ipotek alacaklı rehinin kaldırılması için talepte bulundum ve 1 yıl geçmesine rağmen halen sigorta üzerinden rehin kaldırılmadı ve kaldırılmadığından dolayı evimin DASK sigortasını yenileyemiyorum ve şu an 1 aydır cezada süresi geçiyor.


Bankayı arıyorum telefonlara bakan yok, müşteri temsilcisini arıyorum şubeyle görüşmeniz gerekmektedir diyor, bende şube telefonlara cevap vermiyor banka İstanbul'da ve ben Diyarbakır'dayım dedim beni neden mağdur ediyorsunuz, borcum olmadığı halde neden halen rehin alacaklıymışsınız gibi rehini kaldırmıyor ve beni zor durumda bırakıyorsunuz.

Erhan Erhan 503 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi06 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları