02 Temmuz 2015

Denizbank Reklam SMS ve Mailleri!

Sürekli gelen SMS'lerde "pazarlama onayı iptali için 444 0 800 ü arayın" yazan, SMS ile iptal seçeneği dahi sunmayan bankanın bu numaradan müşteri temsilcisine ulaşamadım. Yine reklam için arandığım bir görüşmede tüm pazarlama iletişiminin kesilmesi için talimat verdim. Görüşme kaydı da mevcuttur.


Fakat halen bıkmadan usanmadan SMS atan bir kuruluş var karşımda. Çalıştığım, işlem yaptığım bir banka da değilken bu kadar reklamın ve bu ısrarın sebebini açıkçası çok merak ediyorum.


Yarın işi gücü bırakıp şubeye gideceğim, o da olmazsa ne yol varsa başvuracağım. Cebimden, evimden sürekli aranıp günde 5 kez SMS almaktan bıktım usandım.

Özgün 453 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Özgün G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön