29 Ocak 2014
Yorum Yap
#2263967

Denizbank Rehin Kaldırma Ücreti İstiyor!

Ödemelerini tamamladığımız araç kredimizin rehin kaldırma işlemleri için 9730 şube kodlu Aydın Denizbank şubesini aradığımızda 55 TL ücret talep edildi. Herhangi bir evrak istemediğimizi, online işlem vasıtası ile emniyetten borcumuzun olmadığını bildirmenizin yeteceğini ve rehinin kalkacağını iletmemize rağmen şube ücret konusunda ısrarcı oldu.


444 0 800 numaralı hizmet hattı ile durumumuzu ilettiğimizde tarafımıza dönüş yapılacağı söylendi fakat 2 haftalık süreçte herhangi bir geri dönüş olmayınca biz bankayı tekrar aradık. E-posta yolu ile tarafımıza dönüş yapıldığı söylendi; fakat maili kontrol ettiğimizde bize ulaşmadığını gördük.


Rehin kaldırma işleminin yapılmasını rica ediyoruz.

Uğur Uğur 134 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn Uğur B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları