19 Ağustos 2016 #6242101

Denizbank Promosyon Hala Verilmedi

Annem h*r* k**** Ocak 2016 dan bu yana maaşını Adana Kozan yolu şube sinden almaktadır ve bu tarihe kadar annemin promosyonu hala yatırılmadı sözleşme 1 ay önce gerçekleştirildi ve otomatik ödeme talimatı verildi gereğinin yapılmasını talep ederim.

Ferhat 2.910 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat29 Ağustos 2016

    Bankamıza iletmiş olduğunuz Emeklilere Nakit Ödül kampanyası ile ilgili belgelerinizde eksiklik olup tamamlanması için şubenize müracaat etmenizi rica ederiz... . Annem h*r* k*rab*l*t emekli maaşını Adana Kozan yolu şubesinden almaktadır eksik evrakların tamamlanmasına rağmen hala promosyonu yatırılmadı... .

  • Denizbank Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Ferhat K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön