02 Aralık 2013

Denizbank Pos Üyelik Ücreti Adı Altında Kesinti Yapıyor!

Denizbank Pos üyelik ücreti adı altında bilgim dışında hesabımdan gece yarısı saat 04:00 civarında 75,00-TL tutar kesmiştir. Bunun üzerine müşteri şikayet hattını aramama rağmen kesilen tutarın şubeyle görüşülmesi tarafıma iletilmiş olup şubeyi aradığımda ise tutarı şubemiz değil Genel Müdürlüğün yapmış olduğu bilgisi verilmiştir.

Hiçbir şekilde açıklaması olmayan ve kanunlara aykırı olarak bilim dışında yapılmış olan kesintinin hesabıma tekrar aktarılmasını buradan talep ediyorum. Konu hakkında kesin sonuca varana kadar tarafıma yapılan haksız kesintiyi sürekli paylaşacağım.

Mert 106 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn Mert Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön