08 Temmuz 2013

Denizbank Pos Teslimatı Yapılmadı!

Beyazıt şubesine 9 gün önce evraklarımızı verdik. 2 gün içinde cihazın teslim edileceği söylendi. Hala bekliyoruz. Ya arkadaş biz G**** müşterisiydik, dedik Denizbank' a geçelim geçmez olaydık. İnsan pos cihazını neden alır? Ticaret yapmak için. Benim ticaretimi engellemeye geciktirmeye ne hakkınız var. Kendi ticari gecikmelerinizin bedelini bizlere faizle ödettiriyorsunuz. Ama bize gelince ilgileniyoruz özür dileriz.

Bu düpedüz ilgisizliktir. Ek olarak çalışanlarınızın kampanyalarınızdan haberi yok. Toptancı olmama rağmen bana neredeyse yazar kasalı pos satacaktı. Elemanların bazıları başka evraklar, bazıları başka evraklar istiyor. Yaptıkları işten haberleri yok. Eğitim şart. Bakalım bu şikayete ne zaman cevap gelecek.

Umit 240 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Müşterimiz Sn Ümit K tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”İletişim Formu “ ya da 444 0 500 numaralı Çağrı Merkezimizden iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, Citibank Müşteri Hizmetleri 444 0 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön