Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Denizbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Denizbank Pos Alamama Hakkında

335
Mahmut
Mahmut 23 Ocak 12:00

Denizbank pos almak istiyorum. Ama hiçbir birime ulaşamadım. Şubeden başvuru yaptım 1 ay oldu haber gelmedi kurulum için gelende olmadı. Gerekli bilgilerin tarafıma verilmesini rica ediyorum. İşyerimde başka banka pos vardı onları da iade ettim şu anda postum yoktur.

Benzer Şikayetler

profile
109
1 hafta önce

Denizbank Hesabımdan Habersiz Param Çekiliyor

Denizbank bilgim dışında defalarca sanalpos denilen her neyse paramı çekmiştir. Hiçbir bilgim şifrem olmadan bu nasıl yapılıyor. Kaçıncıya yazıyorum. Hiçbir dönüş sağlanmıyor. Paralar nereye gidiyor. Çözüm bulun para iademi yapın. Sizinle uğraşmaktan yoruldum. Nasıl bir bankasınız anlamadım. Yoktan ...

profile
144
15 Şubat

Denizbank Hesabımda Bilgim Dışında Para Çekildi

Hiçbir bilgim olmadan bana onay kodu ya da SMS gelmeden pos satış kur diye 147 TL param çekildi deniz banka nasıl güveneceğiz daha büyük paralarda çekile bilirdi sizlere güvenmeyeceğiz mi bizler benim hiçbir yere üyeliğim yoktur paramın iadesini istiyorum.

profile
576
27 Ocak
profile
Elmas'ın Teşekkür Mesajı
  • 27 Ocak 16:01

“Ücret iade edildi teşekkürler”

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik İptali

Sonu 8848 ile biten Denizbank kredi kartıma 27.01.2023 tarihinde yansıtılan 210.50 TL kredi kartı Yıllık üyelik ücretinin aşağıda belirtilen kanun hük...

profile
94
26 Aralık 2022

Denizbank Bilgim Disindan Kartımdan Para Çekilmesi

Denizbank hesabımdan yd. Sanol pos 2 adet 353+353 para çekiliyor onay kodu olmadan nasıl oluyor. Lütfen çözüm mağduriyetimin giderilmesini istiyorum, yeniden kart geldi nasıl para çekebiliyorlar anlamış değilim. Bankanın güvenlik açığı var.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .