19 Mart 2013
Yorum Yap
#1692661

Denizbank Personelinin Üslubunu Beğenmedim!

15 Mart günü saat 13:00'de Akbank'tan Pazarcık şubesine eft işlemi gerçekleştirdim,müşteri 18 mart öğlen saatlerinde arayıp paranın ulaşmadığını söyleyince şubeyi aradım sıkıntıyı 3 kişiye anlattıktan sonra operasyon yöneticisi olduğunu söyleyen bayan bu paranın havuza düştüğünü cuma günü fark ettiklerini gerekli personele talimat verdiğini lakin personelin unutmuş olduğunu kaba bir şekilde ifade etti.


Konuşma esnasında ''ne var yani siz hiç mi hata yapmıyorsunuz unuttuysak ne olmuş yani''şeklinde konuşup telefonu kapadı,akabinde arayıp''iadenizi yaptım bence sizde bi konuşma kursuna gidip insanlarla nasıl konuşulacağını öğrenin'' şeklinde konuştu .Açıkcası Yöneticinin bu tavırdan çok rahatsız oldum.

Beyza Beyza 72 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Beyza O. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları