11 Mayıs 2013 #1791598

Denizbank Personelin Hatasının Bedelini Ben Ödüyorum!

Denizbank Gönen şubeye giderek kredimi kapatmak istediğimi söyledim, bana müşteri temsilcisi hanım hemen hesaplayayım dedi ve 3, 279 tl vezneye ödeyin krediniz bitecek dedi bende bu parayı ödedim. İşlem tarihi 27, 02, 2013. Ancak bugün gönen şubesinden gene E. hanım beni telefonla arayarak O. bey sizden eksik para tahsil etmiş arkadaşlar, efendim sizde sicilinize çok dikkat eden bir kişisiniz 130 tl hemen yatmazsa genel merkezden sicilinize işlenecek.


Tek kelime ile çıldırdım, hemen gönen şubeye giderek olayı sordum ve 130 tl yatırıp dekontumu aldım. Ben bir hata yaparsam cezasını faiz ödeyerek çekiyorum, Denizbank personeli böyle bir hata yapınca gene ben parayı yatırarak ceza çekiyorum. 130 tl havadan ve sorma ver parası ödedim.

Gökan 95 Okunma

Cevaplar

  • Gökan'ın Teşekkür Mesajı28 Mayıs 2013

    denizbank genel merkezinden arandım ve mağduriyetim giderildi,hem şikayetvar.com'a , hemde denizbank'a şikayetimle ilgilendikleri ve mağduriyetimin giderlmesine vesile oldukları için çok teşekkür eder,saygılar sunarım.

  • Denizbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Gökan İ. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön