08 Mayıs 2013 #1785916

Denizbank Personel İşlemimi Eksik Yapıyor!

25 nisan tarihinde Denizbank Maslak şubesine gittim, Hisse senedi alabilmek için formları imzaladım. Onlar da 4. Levent şubesine göndereceklerini işlemin oradan yapılacağını söylediler. Evrak 4 Levent e günlerce gitmedi. En son 4. Levent arayıp şikayet girdiğimde de imzaları eksik gösterdiklerini tekrar Maslak şubeye gidip imzalamamı istediler. Maslak şubeye de ilk gittiğimde öğle saatinde bireysel deki arkadaş benimle ilgilenmedi beni başkasına yönlendirdi. O kişi de bana eksik evrak imzalattı. Bugün 8 Mayıs ama ben hala muhatap bulamıyorum. Denizbank beni aramıyor.

Aybike 54 Okunma

Cevaplar

  • Aybike14 Mayıs 2013

    25 Nisan tarihinde denizbank maslak şubesine hisse senedi almak için evrak imzalatmaya gittim, benimle ilgilenmediler, 1 ay geçti evrakları eksik imzalattıklarını söylediler, tekrar maslak şubesine gttim, tekrar imzaladım şimdi de hem işlemi bekletiyorlar hem de evrak nerede bilinmiyor. muhatap bulamıyorum. Şikayetçiyim, zarardayım.

  • Denizbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Aybike T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön