21 Mart 2013 #1696855

Denizbank Personel Hatası!

18/3/2012 tarihinde telefonuma gelen kendi yapmadığım harcamaya istinaden bankayı arayarak kartı kapattım. hatta kartı kapatırken bile bir işlem daha yaptılar. Daha sonra bankaya giderek harcama itiraz formu düzenledim. fakat personel bu formu yanlış faks numarasına yolladığı için aynı gün yaptığım itiraz ellerine ulaşmadığını söylediler.


Benim elimde personelin faksı yolladığına dair bir kopyası var bu konu ile ivedi şekilde ilgilenmenizi ve personele ceza verilmesini ve benim formumun geçerlilik kazanmasını ve kendi yapmadığım harcamaların kartıma iadesini rica ederim.

İzzet 70 Okunma

Cevaplar

  • İzzet15 Nisan 2013

    Ayrıca ben sizede dediğim gibi defalarca bahsettim ben şok marketin içinde alışverişteyken bana mesaj geliyor ve telefonda müşteri hizmetleri şüpheli işlem üzerine kartımı kapatırken sorduğu fazla sorular nedeni ile görüşme devam ederken 1 işlem daha yapılıyor.İşlemleri kabul etmem mümkün değil ve ilgililer hakkında maddi-manevi davacıyım. Ayrıca süreçte beni üzen banka personeli dahil sizi affedebilmem için sizde bana para iademi hızlandırarak davacı olduğum kişilerden maddi-manevi tazminatımı banka avukatlarınız talep etmeli gerekirse dava sürecinde mağdur olarak ifade vermeye hazırım.

  • Denizbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimiz Sn İzzet Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön