10 Nisan 2013 #1734029

Denizbank Personel Asık Suratlı!

Denizbank maslak şubesini 2 gün boyunca arayıp 54 ü tuşluyorum ama kimseye ulaşamıyorum, hal böyle olunca şubeye gitmek farz oldu, şubeye gittim ve iş yapacak kişilere benzeyen bir kaç arkadaşa soru sorduktan sonra işlemleri yapmak için bireysel müşteri masasına oturdum .


Tek kelime etmeden 20 dk orada sessiz sedasız bi nevi (alacaklı ) gibi duran insanla konuşamadık bile ve 20 dk sonunda kalktım işlerini yapmalarını söyledim fakat nafile sanırım yöneticisi de yok o şubenin koskoca Denizbank asık suratlı işini yapmayan insanlarla dolu , yabancı dil arayana kadar önce tatlı dil arayın sayın Denizbank .

Orçun 29 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Orçun Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön