10 Eylül 2013 #2004651

Denizbank Paramın İadesini İstiyorum!

Denizbank benden 10 aydır hem TL hem de Euro hesabımdan yaklaşık olarak 200 liraya yakın para kesti. İki adet fatura için otomatik ödeme talimatı vermem halinde geçmişe dönük olarak alınan işlem ücretlerinin geri ödeneceği söylendi. Bu söylenmese bile iki hesaptan da ayrı ayrı para kesmek ne demek? Sonuçta bu hesap benim maaş hesabım. Ayrıca Euro hesabımı kullanmama rağmen aylık 3.5 Euro masraf kesintisi bankacılık değil başka bir şeydir.

Osman 49 Okunma

Cevaplar

  • Osman11 Eylül 2013

    müşteri memnuniyeti esastır deyip 200 liranın 7 telesini geri ödemişler. Dediğim gibi hem tl hem euro hesabımdan kesilen işletim ücretlerinin iadesini istiyorum.

  • Denizbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Osman S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön