16 Mayıs 2013 #1801599

Denizbank Paramı Hesabıma Aktarmıyor!

28 nisanda Burberry Suadiye mağazından iade yaptım. Mağaza yetkilisi bir hafta en geç on gün içinde yapılabileceğini söyledi. Ben de kartımın ödemesi var gecikmez değil mi diye sorunca merak etmeyin o zamana kadar yapılır deyince, ben de ona güvendim. Ama bu gün kredi kartımın son ödeme günü olmasına rağmen 18 gündür hala hesabıma aktarılmamış. Mağazayı aradım bana yapıldığını söylediği halde hala yapılmamış ve kartım faize girdi.


Burberry Suadiye mağazası paramı kartıma gönderdiklerini söylediklerine göre Denizbank' ın parayı acilen hesabıma aktarmalarını ve kartıma işletilecek olan faizin iptalini istiyorum. Bu konuda en kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Banu 47 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Banu A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön