Denizbank Paramı Geri Ver

Pınar Pınar06 Ocak 15:37

Denizbank'tan kredi kartı aldım 3500 lira limitimi limiti sonuna kadar kullandım sonra kimliğim güvende sigortası yaptırdım. 204 kusur sonra 133 lira kart aidatı toplam borcum 3800 kusur ben bunun 500 lirasını ödedim sonra bir baktım 3700 kusur borcum var. Bankanın Eyüp şubesine gittim bana taksitiniz gelmiştir gibi saçma bir şey söyledi sonra ben müşteri hizmetlerini aradım. Bana bir sürü şey saydı sonra bir miktar gizli faiz aldıklarını söyledi.

Ben de dedim ki onu göremez miyim o da hayır dedi. Bu kartı alalı 2 ay oldu bazı taksitlerimi ötelemiştim doğru ama onun faizi aldınız zaten. Daha 1 yıl olmadan kart aidatı ve faiz almak saçma değil mi? Lütfen kart aidatım ile o kaybolan sizin gizli faiz dediğiniz paraların geri iadesini istiyorum ses kayıtları sizde mevcuttur dinleyebilirsiniz .en kısa sürede iade ediniz lütfen.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Denizbank Logo Denizbank 06 Ocak 16:03

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler