06 Şubat
Yorum Yap
#10100633

Denizbank Para Sıkışması!

Ben Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsünde yemekhane için para yükledim. Yükledikten sonra yanlışlıkla para iadeye basınca ekran kapandı. Daha sonra vermiş olduğum para ATM (sadece yemek kartına para yükleme olan) tarafından yutuldu. 16 Ocak 2018- 17-18:00 civarıydı hemen Denizbank müşteri hizmetlerini aradım. Kaydımı aldığını söyledi. 1 hafta sonra tekrar aradım durumu öğrenmek için fakat incelemeye aldığını söylediler.


Bugün 06.02.2018 bana gelen mesaj Denizbank yapmış olduğu incelemede böyle bir miktara rastlanmadıgını söyledi. Not: (Yemekhanede sürekli bulunan sivil bir arkadaş var bu ATM'ler'de sıkışan paralarla ilgilen kişi ben birkaç kez o ATM'leri anahtarla açıp sıkışan para veya kartları verdiğini gördüm) benim mağduriyetim var. En kısa zamanda düzeltilmesini diliyorum.

Doğukan 1.441 Okunma

Cevaplar

  • Doğukan06 Şubat

    Umarım en kısa sürede durum düzelir. Çünkü 20 gündür vermiş olduğunuz cevabın aynısı geliyor. Teşekkür ederim

  • Denizbank Temsilcisi06 Şubat

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”D. Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler