06 Ekim 2018
Yorum Yap
#10995182

Denizbank Para Hesabımdan Çıktı Ama Görünmüyor

13 eylül'de Garanti cep hesabımdan Denizbank'ın fastPay uygulamasına EFT yaptım. Para hesabımdan çıktı ama fastPay 'de görünmüyor. İade işlemi başlatmamıza rağmen hâlâ ortada para yok. Kaç defa şubeye gittim. Her iki bankanın müşteri hizmetlerini aradım garanti Denizbank'a, Denizbank garanti' ye suç atıyor. Ben arada kaldım.


10 yıldır internet bankacılığı kullanıyorum böyle bir bankacılık görmedim. Muhatap bulamıyorum. Benim param nerede o bile belli değil. Artık çevremdekilere bu iki bankayı kullanmaması gerektiğini müşterisine sahip çıkmayan bankalar olduğunu müşteri mağduriyetini kullandıklarını söylüyorum.

Nazif Nazif 5.033 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi08 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler