04 Şubat 2014

Denizbank Otomatik Ödemelere Rağmen Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Denizbank'a hesap işletim ücreti kesilmemesi için iki adet Vodafone otomatik ödeme talimatı verdim ilk ay birini ödeyip öbürünü ödemediler. Hesap işletim ücreti aldılar ben itiraz edince iade ettiler.

Ondan sonra ki ay tekrar hesap işletim ücreti aldılar suçu Vodafone'a attılar iki Vodafone var birinde Vodafone suçlu değil, ikincisinde suçlu sanki sonra neden ödemediniz deyince bu ay ödenmeyen fatura için siz ödeyim sistem otomatik tanır dediler.

Bu ay yine ödemedi bana ne deseler beğenirsiniz sizin iki adet değil tek fatura talimatınız var ben ATM'den yine kendim ödedim. Yani üç aydır anlayacağınız hesap işletim ücretini bahane üretip üretip yine alıyorlar artık yeter!

Atalay 79 Okunma

Cevaplar

  • Atalay04 Şubat 2014

    mesele para pul değil insanlarla dalga geçmektir bunun adı ben kesilen hesap işletim ücretlerinin iadesini ve durumun düzeltilmesini istiyorum

  • Denizbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Atalay K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön