13 Mayıs 2013

Denizbank Opet Kampanya Haksızlığı!

Opet'in Bonus Kart kampanyasında 4 kere 75 TL akaryakıta 30 TL bonus kampanyasında yapmış olduğum harcamaları denizbank kabul etmedi ama **** **** kartımızla aynı benzin istasyonundan yapmış olduğumuz harcamalar kabul edildi ve 30 TL bonusu yüklediler.

Kampanya bitiminde bankayı aradığımızda harcamaların gözüktüğü ve kampanya bitiminde Opetten yapılacak herhangi bir miktarda harcamada bonusun aktif olacağını denizbankı aradığımda söylediler.

Bu harcamayı da yaptım fakat sonraki günlerde aradığımda yaptığımız harcamaların yapıldığı opetin kabul edilmediğini söylediler ama aynı yerden flexi kart ile yaptığım harcamalar onaylanmıştı. Denizbank kartımı en kısa sürede iptal edeceğim.

Murat 131 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Murat İ. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön