Denizbank Müşteriye Karşı Saygısızlık Ve Sorumsuzluk

Faruk Faruk24 Şubat 21:54

31/12/2020 tarihinde sabah 09:00'da Denizbank Samsun 56'lar şubesinde müdür a** ve yönetici e*** ile o gün bir bankadan kendilerine nakit 217000 getireceğimi, Deniz hesap açacağımı söyledim. Karşı bankanın 1500-1600 arası nakit para vereceğini söyledim. EFT kullanmadığımı belirttim, emre tamam müdürün arabası ile alırız dedi. Karşı bankanın yalandan yere 1645 'e kadar bekletmesi ve istediğim halde EFT yapmaması nedeniyle 1655'de şubenize girdik hesap açıldı. Bu arada gecikmeyi 10 telefon görüşmesi ile e***'ye bildirmeme rağmen e***'nin de 10 kere müdür a***'i arayıp benim 1700'de geleceğimi, 5-10 dakika kolaylık sağlamasını istediğim halde. Bütün bunları bile bile ne saygısızlık, sorumsuzluktur ki. Hayır 1700'den sonra parayı almayacağım, müşteriye yardımcı olmayacağım diye e***'ye söylemiş ve müdür a***'nin söz verdikleri arabayı 1600'da alıp.  Çıktığını...? Bana e*** telefonda söylemiştir. 

Bu kötülük üzerine hiç umudum olmadığı halde bu şikayeti yazıyorum. Her iki kişi hakkında ısrarla şikayetçiyim. Bu iki kişi ile asla konuşmayacağım, Hesaplarım açık, başka bir bankaya geçtim. Her iki kişinin... Yalanları. EFT konusunda da tekrar ortaya çıkmış ve ücretsiz dedikleri halde 15.75 TL'de yüzlü yüzlü almışlardır. Şimdi bu yapılanları ve müşteri, mevduat kaybı ve başka bankaya yönlendirilmesine sebep olmaları yetkilileri ilgilendirecektir zannediyorum. Hele hele e***'nin bunu şikayet edeceğim dediğimde hadi canım hadi daha önemli lerim var demesindeki terbiyeyi de sizlere ayrıca ve özellikle sormak isterim. İlgi ve cevabınızı merak ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Denizbank Logo Denizbank 25 Şubat 08:16

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler