sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Denizbank Müşteri Temsilcileri Kandırıyor Resmen!

Altuğ Altuğ20 Ağustos 2018 11:34

Denizbank tan müşteri temsilcisi geldi ve kredi kartı üyeliği teklif etti. Biz de kabul ettik. Elindeki dosyada üyelik ücreti olmayan kartı almak istediğimde ellerinde o kartın olmadığını taraftar kartı olduğunu bir farkı olmadığını söyledi.

Üyelik ücreti vermek istemediğimi belirtince, üyelik ücreti alınsa da müşteri ilişkilerini arayınca iade edildiğini bildirdi. Ayrıca kredi kartı sigortasından bahsetti.

Ölüm vefat vb... Nedenlerde kredi kartı borcunu banka karşılıyormuş. Her ay kredi kartı borcunun %1 ini kesiyorlar. İstemediğimi bildirdim. Fakat kredi kartı başvurusu yaparken attığımız onca imza arasına bunu da koyup sigorta sözleşmesi imzalatmış.

* Ellerinde ücretsiz kart olmadığını söyleyip ücret iade edilir telkiniyle ücretli kredi kartı veriyorlar.

* Onlarca sayfalık üyelik sözleşmesinin arasına sigorta söyleşmesi iliştirip imzalattırıyorlar. Bir bankanın para kazanabilmek için bu kadar alçalabileceğini düşünmezdim. Kısa vadeli kazanç bunlar. İadeler gerçekleşmediği sürece kazanacağınız son paralar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Altuğ 27 Ağustos 2018 23:06

Kart ücretinde iade yapılmayacakmış. Sigorta ücretinde de iade yok. Kandırıldığımızla kaldık. Bundan sonra müşteri hizmetlerinden biri kapıdan bile içeri giremez. En kısa zamanda da kartı değiştireceğim.

Denizbank Logo Denizbank 20 Ağustos 2018 12:15

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler