28 Mart 2013 #1711047

Denizbank Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmüyor!

İnternet üzerinden Denizbank müşteri memnuniyeti bölümü ne şikayetimi iletmeme rağmen hiçbir çözüm üretmeden, konu hakkında bir arama gereği bile görmeden, sadece sms göndererek "talebinize olumlu yanıt veremiyoruz" diye geçiştirip, işi bitirdiler. Talebim çözümsüz mü.
Bir açıklama yapılmıyor. Böyle bir sms göndererek nasıl bir müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyorlar.

Özkan 41 Okunma

Cevaplar

  • Özkan16 Nisan 2013

    Yukardaki bilgi 28 mart a yazılmış, o tarihten bu yana Denizbank A.Ş.den hiç kimse bana bilgi amaçlı dönüş yapmamıştır. Bu bankanın gerçek anlamda bir müşteri memnuniyeti bölümü olduğunu sanmıyorum. Sadece copy-paste cevap veriliyor.

  • Denizbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Özkan D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön