13 Şubat 2014 #2291949

Denizbank Müşteri Beğenmeme Lüksüne Sahiplermiş!

Denizbank Çallı şubesinde ticari hesabım bulunmakta idi. Hiçbir ciddi neden bulunmadan hesabım kapandı ve sizinle çalışmak istemiyoruz yanıtı geldi. Dahada ileri gidilerek müşterilerimize hesaba para yatırmayın gibi etik dışı yönlendirmeler yapıldı.


Genel müdürlüğe şikayet ettim, 4440801'e aldığım cevap: şubelerimiz müşteri seçme lüksüne sahiptir. Çalışmak istemiyorsa çalışmaz. Bu arada ne iş yaptığımı merak edenlere bildireyim, bütün belgeleri olan (ruhsat, vergi levhası, oda kaydı) resmi danışmanlık firmasıyız.


Denizbank'ı BDDK'ye ve mahkemeye vereceğim...

Turgut 110 Okunma

Cevaplar

  • Turgut15 Kasım 2014

    adamların umurunda bile degil

  • Turgut15 Kasım 2014

    denizbank hizmet kalitesini görün diye yazıyorum. aradan 10 ay geçti hala dönecekler. uzak durulması gereken bir banka. müşteriyi tavlayana kadar. siz anlamısınızdır olayı.

  • Denizbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Turgut B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön