Denizbank Mükerrer Dask, Yanlış Sigorta

Muammer Muammer4 yıl önce

21.08.2015 tarihinde sahibi olduğum kredili evimin DASK ve konut sigortasını şair eşref şubesi aracılığı ile Axa Sigorta'dan yaptırdım. Bugün vadesiz hesabımı eksi bakiyeye düşürerek hesabımdan para çekildiğini fark ettim. Denizbank AXA acentesi olarak aynı eve tekrar DASK alakam olmayan bir adrese de konut sigortası düzenleyerek hesabımdan çekim yapmış.

Doğru poliçelerin numaraları 105043402 ve 105043914 yanlışlar ise 103922261 ve 103965860. Bu yanlış poliçelerin derhal iptalini paranın eksiye düşürülmemden kaynaklanacak faiz ile birlikte hesabıma yatırılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Muammer 4 yıl önce

Hep aynı kopyala yapıştır cevap, internet sitenizdende sorunlarımı yazıyorum hiçbir şekilde geri dönüş yok şair eşref şubenizi arıyorum telefon hiçbir zaman açılmıyor bunu şikayet ettiğimde yoğunluktandır cevabını alıyorum bilmesem ne kadar boş olduklarını inanacağım. Bugün 4440800 den arandım bir an sevindim sesimi duyan var diye ama o da kredili mevduat hesabınızı kullanmak ister misiniz diyen m. Temsilcisi çıktı kendisine de söyledim benim bir daha bu bankayla çalışmam söz konusu dahi olamaz bir daha beni pazarlama amaçlı sakın aramayın ki çalışanınızın kalbi kırılmasın.

Denizbank Logo Denizbank 4 yıl önce

Müşterimiz Sn Muammer R. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler