24 Ekim 2016

Denizbank Metlife Hayat Poliçesi

Denizbank'tan çekmiş olduğum krediye haberim olmaksızın Metlife hayat sigortası eklenmiş. 16.09.2016 tarihinde 90 TL otomatik ödeme ile hesabımdan tahsil edilmiştir. Benim böyle bir talebim olmadı. Bir an önce hayat sigortasının iptali ve tahsil edilen ücretin iadesini talep ediyorum. Aksi halde mahkemeye başvuracağım. Sivas Şubeye konu ile alakalı şikayetimi bildirdim, dilekçe istediler kendilerine ilettim. Lakin 2 ay olmasına rağmen zerre yol ilerleyemedim.


Bir bayan var ismini buradan deşifre etmek istemiyorum. Tarafıma ulaşılırsa isimde verebilirim. İlgisiz, umursamaz, surat asık, sanki zorla tutuyorlar bankada şahsı. Kendisi bana kredi veren kişidir. Metlife ile ilgili talepte bulundu, yok dememe rağmen işlem yapmış 90 TL uçtu gitti. İnsanlar bu paraları sokakta bulmuyor biraz vicdan. Bundan sonra bırakın işlem yapmayı Denizbank'ın önünden geçmem.

Özer 303 Okunma

Cevaplar

  • Özer02 Kasım 2016

    Teşekkürler miktar hesabıma yatırılarak iptal işlemi yapılmış gözükmekte

  • Denizbank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Özer Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön