11 Eylül 2013 #2006419

Denizbank Mayıs Ayından Beri Banka Kartı Çıkaracak!

Mayıs ayı sonunda işe başladım ve işyerim Denizbank Beylikdüzü şubesi ile çalışıyor. Ancak bugün eylülün 11'i olmasına rağmen hala bankamatik kartım elime ulaşmadı. Bunun farklı nedenleri olabilir ancak bu işlemin bu kadar uzamasının sebebi şubede çalışan bireyselcilerin (özellikle C. C. Beyin) işini takip etmemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.


Beni hiç bir şekilde bilgilendirmemekle kalmayıp bugün şubeyi aradığımda 10 gün önce başka bir şubede imzaladığım kağıtların hala işleme konulmadığını öğreniyorum. Bir ATM kartın çıkması 4 ay sürmemeli ve herkes işini layıkıyla yapmalı. Özellikle tekrar belirtmek istiyorum kartım hala gelmedi.

Gülşah 52 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Gülşah K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön