03 Nisan 2013 #1723249

Denizbank Mağdur Ediyor!

2010 yılında Denizbank Topkapı sanayi şubesinden taşıt kredisi kullandım. Kredi borcum bitti. Araç üzerindeki rehinin kaldırılmasını talep ettiğimde bana şubeye gidip rehin kaldırma yazısını elden almam gerektiği ve üst katlarında bulunan noterden onların adına onaylatmam gerektiğini ve tabii ki ücretlerini de benim ödeyerek trafik tescilden rehini kaldırmam gerektiğini söylediler.


Araç üzerine rehin konulmasını nasıl ki ben istemediysem, banka kendini garantiye almak için rehin koyuyorsa borç bitince de rehini kaldırması gerekir. Beni oraya buraya çağırarak işlem yaptırmaya çalışmaları yanlış. Ben kredi başlangıcında üzerime düşen herşeyi yapmış ve borçlarımı zamanında ödemişim.

Deniz 81 Okunma

Cevaplar

  • Deniz04 Nisan 2013

    21. yüzyılda Türkçe konuşarak birbirimizi nasıl anlayamayız yarışıyoruz vallahi:((

  • Deniz04 Nisan 2013

    Aynı tas aynı hamam kimi kime şikayet ediyoruz ki:(((

  • Denizbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Deniz U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön