16 Eylül 2014

Denizbank Maaşları Geç Yatırıyor

Okulumuzun maaş anlaşmalı olduğu Denizbank'ın Ümraniye Keyap şubesi, her ayın 15'inin ilk saatlerinde yatması gereken maaşları akşam 21.00 itibarı ile halen yatırmamıştır. Okulumuzun yaklaşık 40 kişi olan personeli (ben de dahil olmak üzere) bu durumdan oldukça muzdarip olup, bugün tarihli yapmamız gereken önemli ödemeleri yapamamış bulunmaktayız.


Bu aksaklık, biz devlet memurları ve Denizbank prestiji açısından çok vahim bir durumdur. Bu aksaklığın en kısa sürede giderilmesini ve benzer bir durumun tekrar yaşanmamasını önemle rica eder, tekrarı halinde gerekli merciilere bildirileceğini belirtmek isteriz.

Mustafa 532 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Mustafa Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön