17 Nisan 2013 #1748337

Denizbank Maaşımdan Haksız Yere Yaptığı Kesintileri Geri Ödemiyor!

İş yeri değişikliği nedeniyle maaşımı Şubat itibariyle Denizbank'tan (Antalya Side şubesi) almaya başladım. Ancak bankadaki işlemlerin yavaş ilerlemesi sebebiyle Şubat maaşımı Mart ayının son günü alabildim ! İlgili hesap yaklaşık 8-10 yıl önce açılmış olan ama kullanmadığım bir hesabım.


Başladığım şirket de maaş için hesap açtırmak isteyince,mevcut hesabımın olduğunu,yeni hesaba gerek kalmadığını iletmişler.Ve 1 ay sonra internet bankacılığını açtırabilmeyi başardıktan sonra,baktım ki ,2012 başı itibariyle ay ay hesap işletim ücreti adı altında yaklaşık 90 TL maaş hesabımdan para kesilmiş,hesabı hiç kullanmadığım halde! Mart başından bugüne kadar sorunumu çözemediler hiçbir banka çalışanları!

Emel 88 Okunma

Cevaplar

  • Emel01 Mayıs 2013

    sayın ilgili, bu şikayetimden sonra da ,bankanızdaki farklı personellerle tekrar tekrar görüştüm,ve HALEN SONUÇLANMADI HİÇBİRŞEY ! Ayrıca maillerime dönüş bile yapılmıyor,ben yıllardır çalıştığım onca bankanın hiçbirinden böyle ilgisizlik ve saygısızlık görmedim. ne yapmalıyım sizlerle haksız kensinti sorununu çözmek için?? merkez genel müdürlüğünüzle iletişime geçip derdimi anlatacağım bir de.belki orada gerçekten ilgili birilerini bulabilirim !!!!!!

  • Denizbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Emel E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön