02 Mayıs 2013 #1775283

Denizbank Maaş Hesabımdan Usulsüz Kesinti Yapıyor!

3 yıldır Denizbank İzmit-Çarşı şubesinin maaş müşterisiyim. Maaş hesabından işletim ücreti kesilmeyeceğini herkes bilir. Ancak birkaç ay önce hesabımdan 2,5 tl gibi bir kesinti oldu.Banka görevlisi dilekçemi aldı ve bana konuyla ilgili öğleden sonra mutlaka döneceğini bildirdi. Yaklaşık 6-8 aydır bekliyorum, daha arayacaklar.


Bunun üzerine 1.Nisan-2.Mayıs arası banka hareketlerimi incelediğimde yine maaş hesabımdan 1 aylık zaman zarfında 17,36 TL. kesinti yapıldığını fark ettim. Telefon bankacılığını aradığımda bana şubeyle görüşmemi, şubeyle görüştüğümde ise telefon bankacılığını aramam gerektiği söylendi. Hakkım olan maaşımın hemen hesabıma geçmesini istiyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Nevra 100 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Nevra M. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön