20 Ocak 2014
Yorum Yap
#2245830

Denizbank Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Denizbank Karamürsel şubesinde maaş hesabım var. Bu konuda banka belli bir süre benim maaş hesabımdan hesap işletim ücreti almıyordu ama bu son 2 ay içerisinde benden Aralık ve Ocak ayında hesap işletim ücreti aldı.


Birde özellikle ben maaş hesabımda bütün paramı çekmiştim. Bu sefer ocak ayı için banka benden izin almadan Kredili mevduat hesabını açtığı hesaptan. 200 TL bir bakiyem var ocak ayının 2 ayrı hesap olarak 13 TL Kredili mevduat hesabımdan çekmiş oluyor hem onun faizini de benden alıyor.


Bunu şubeye birçok defa dile getirdim iadesini yapılması için hiç dikkate almadılar. Tamam tamam hallediyoruz deyip her zaman oyaladılar.

Mehmet Mehmet 74 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet Sait O. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

  • Mehmet21 Ocak 2014

    hesaplarımı kapadım artık bir kredi kartı var onuda en kısa zamanda kapatıcam. Firma olarakta başka bankaya geçmiş bulunuyoruz. Bu konuda bir tek benden alınmıyor bütün çalışanlardan çoğundan alınıyor. saçmalık ise bizi 7-8 ay oyalayan banka hepsinin iadesini yapacağız deyip sadece 1 kişinin iadesi yapılıp kesilan paranın sadece %40'ı iadesi yapıldı ve tekrar hesap işletim ücreti kesildi ve olduğu gibi iade etmiş olduları ücreti geri almak için elinden geleni yapıyorsunuz. Özellikle başka firmalar bu bankayla çalışmamaları için uyarıcam. Kurumsal firmalar hatta bireysel hesapları olanıda bu bankada hesap açmamaları için özellikle söylecem. Milletin maaş hesabından hesap işletim ücreti kesmeyi göze alan banka 5-10 lira için müşterinizi kaybedeceksiniz.

  • Denizbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn Mehmet O. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler