09 Mayıs 2013 #1788791

Denizbank Maaş Hesabımdan 113 TL Para Kesti!

Bu banka benim patronumun aylığımı yatırdığı paraya el koydu, 113 tl paramı kesti, neden dediğimde kendilerini savundukları o gülünç cevap ise 1 yıllık hesabın açık olmasından dolayı dendi, ben kredinizi ve kredi kartınızı kullanmadığım halde bunu nasıl alırsınız, manavgat subenizdeki bileşimlerdeki bayan paranın bir kısmını almamız için otamatik ödeme talimatı vermek zorundasınız dedi, yani ben bu bankanın baskısı altında internetimin ve faturalı hattımın otomatik ödeme talimatını vermek zorunda kaldım, ikinci sık bu hesabın birde parça hesabı varmış oda İstanbul şubesine bağlı imiş oranında kestiği para tutarı 10 tl imiş, Denizbank bu durumu temize çekip bana ulaşmalı yoksa Savcılığa gideceğim.

Osman 158 Okunma

Cevaplar

  • Osman'ın Teşekkür Mesajı24 Mayıs 2013

    Manavgat şubesindeki bireysellerdeki DİLEK hanıma teşekkürler.

  • Osman10 Mayıs 2013

    Konuyla ilgili duyarlılıgınız memnuniyet verici,lakin ben bundan önce manavgat şubenizdeki müşteri hizmetlerindeki personelinizle görüştügüm bu hususta yukarda da belirttigim gibi bana bu paranın alınabilmesi icin OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VERMEM GEREKTİĞİNİ söylediler,ben bunu vermeden bu parayı alamıyormuyum dediklerinde bana verilen cevap HAYIR şeklinde oldu,anlıyacagınız ben zorumlu ve BASKI ALTINDA istemeden otomatik ödeme talimatı vermek zorunda kaldım,faturalı hattım olan AVEA ve ev internetim olan ttnet ödemelerini bu baskı ile oto ödemeye aldırdı manavgat şubenizdeki bayan personeliniz,ben bunu istemiyorum otomatik ödeme talimatının iptalini istiyorum,ben baskı altında sizinle bu şekilde iş yapmak istemiyorum,bankanızdan istediğim bu dediğim husus hakkındada otomatik ödemeyi iptal etmesidir,ben ödemelerimi manuel yapmayı tercih eden birisiyim,en kısa zaman içinde bu hususun temmizi yolundada sevindirici haberlerinizi bekliyorum.

  • Denizbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Osman Ü. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön