17 Ağustos 2013

Denizbank Maaş Hesabıma Bloke Koydu!

Denizbank maaş müşterisiyim. Bayram dan önce 31.07.2013 de maaşım yattı 773 TL , 267 TL' yi banka otomatik olarak KMH' den düşmüş. Geriye kalan 502 TL' sine bana bilgi verilmeksizin bloke konulmuş. Bana aylığımdan 4 TL bıraktılar. Müşteri hizmetlerine durumu sordum , bilgilerinin olmadığını, şubeye gitmemi söylediler. Şubeye gittim.


Herhangi bir banka veya vergi dairesine borcum olduğunu; fakat kendilerinin de bilmediğini söyledi. Maaşıma el konulduğu için kiramı ve gerekli borç ödemelerimi yapamadım. Böyle bayrama girdim. Banka maaşımın tamamına bloke koyabilir mi. Üstelik bu işlemden beni geçtim müşteri hizmetleri haberi yok. Bloke konulan para ne olacak. Çok mağdur oldum.

Mustafa 1.385 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Eylül 2013

    kredi kartımı kapattım. şirketim şuan maaş hesaplarını başka bankaya kaydırdı. bu ay maaşım denizbanka yatmayacak bende hesabıda kapatıp denizbanktan kurtulacam. Beyazıt öztürk güzel diyordu hayat denizde güzel...

  • Mustafa22 Ağustos 2013

    hani nerde müşteri memnuniyeti, bana hergün en az bir kampanya mesajı atan deniz bank bir özür mesajı bile atmadı:( kaldı ki özre neden olan konu üzerinde tek mesaj bile atmamıştı. Kredi kartını iptal ettirdim, çalıştığım firma da en kısa sürede maaş hesaplarını başka bir bankaya kaydıracak. Denizle işim bitecek Allaha şükür... (not: bu mesajı denizbank hala konuya hiçbir girişimde bulunmadı diye atıyorum)

  • Denizbank Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Mustafa G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön