07 Mayıs 2013 #1782243

Denizbank Limiti Olmayan ve Belirlenemeyen Kredi Kartı!

Denizbank Bonus kart başvurum ile bana iletildi. Müşteri hiz arayıp kartıma limit tanımlanması yapılmadığını iletince şubeme ulaşmam söylendi. Şubeye talimat yazdım ve üzerine aradığımda müşteri hiz. aramam söylendi. Tekrar müşteri hiz. arayıp limit belirlenmesi talep ettim. Cevap mail de "Bankamıza yapmış olduğunuz kredi kartı limit artışı başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır.


Kredi kartı limit artışı talebinize, kredi sürecimiz kapsamı yapılan değerlendirmeler çerçevesinde şuan için olumlu yanıt veremiyoruz. " denildi. Ben limit artışı değil gönderdiğiniz kredi kartımı kullanabilmek için limit belirlenmesini istiyorum. Eğer bir limit belirlemeyecekseniz bana neden kredi kartı gönderdiniz?

Seda 96 Okunma

Cevaplar

  • Seda07 Mayıs 2013

    Web sitenizdeki ”Önce Müşteri” linki "500 HATA" uyarısı verdiği için 2 gündür şikayetimi gönderemiyorum. Lütfen web sitenizi de kontrol edip aksaklıkları giderin. Bir an önce çözüm için ilgi ve bilgilendirmenizi bekliyorum.

  • Denizbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Seda B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön