2 g
Yorum Yap
#11445461

Denizbank Limit Vermeye Para Alıyor!

Denizbank'ın 7577*** numaralı müşterisiyim. Denizbank benden limit tahsis ücreti a1050 TL aldılar. Müşteri hizmetlerini aradım oradan bu ücretin bankanın bana verdi limitleri güncel kalması için aldıklarını söylediler. Bende limit veriyorsanız bu işlemlerin bankacılık sistemi içerisinde sizin bana sunduğunuz hizmetin ücretini benden alamazsınız dedim. Yardımcı da olmadılar bende haksız yere para aldıklarını düşünüyorum yardımcı olun lütfen. Yazıklar ki gidip bir de Denizbank'tan kredi çektim bin pişmanım.

Murat Murat 206 Okunma

Cevaplar

  • Murat2 g

    Şikayet konusuyla ilgili herhangi bir muhatap bulamadım verdiğiniz 4440801 numarası da paramın iadesini yapmıyacagını söyleyip konuyu kapatıp yardımcı olmadılar. Yazık ki sizden çektiğim krediler var bin pişmanım bir daha sizinle çalışmamak üzere Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

  • Denizbank Temsilcisi2 g

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler