17 Ekim 2016 #6707368

Denizbank Krediyi Zorla Almaya Çalışıyorum

İzmir Karabağlar şubesini kredi çekmek için aradım. Bana daha önce kredi kartı borcumu düzensiz ödediğimi söyleyip ilgili bankadan son ödeme ile ilgili dekont almam istedi. İlgili bankayı aradığımda hangi döneme ait dekont istendiği soruldu. Bende tekrar şubeye ulaşmaya çalıştığımda ne merkezden ne de şubeden yanıt alamadım. Sürekli arıyorum ama sanki Denizbank kapanmış gibi kimse cevap vermiyor.


Böyle bankacılık anlayışı görmedim ben tamamen sorun. Kredi kartım vardı kapattım. Maaş müşterisiyim. Şimdi maaşım yatar yatmaz hepsini başka bir bankaya havale edeceğim. Bana kredi çekmem için kılı kırk yarıyorlar başka bir banka gel verelim diyor. Ya bankanın müşteriye ihtiyacı yok ya da banka çalışanları kendinde değil. Bu gidişle hiçbir hesap hareketimi bu bankadan yapmayacağım paramızla rezil oluyoruz...

Fırat 230 Okunma

Cevaplar

  • Fırat19 Ekim 2016

    Merhabalar Sayın Yetkili , Öncelikle bana cevap vermek için ayırdığınız vakti şu dakikaya kadar beni aramayan ve bilgi vermeyen şubenizi arayarak daha efektif kullanabilirdiniz. Örneğin ben sizden cevap bekleyeceğime gidip garanti bankasından kredi kullandım. Sizin gibi kurumsal bir firma kredi vermiyor ise mutlaka bir bildiği vardır bende bu bildiğiniz kısımla sizi baş başa bırakmak ve memnuniyetimi dile getirmek istedim. Sizin maaş müşteriniz olarak kredi kartımı kapatmıştım şimdi tüm maaoşımı yatar yatmaz başka bankaya havale ederek sizi bir kere daha müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi göstermiş olacağım.Siz bu mantığınız ile bence dünyanın en önemli bankaları arasına yakın zamanda gireceğinizi kesinlikle düşünüyorum hatta düşünmekle kalmıyorum eminim.İyi Çalışmalar Diliyorum tabi müşteri memnuniyeti için çalışıyorsanız.

  • Fırat18 Ekim 2016

    Merhabalar Sayın Yetkili, öncelikle bana cevap vermek için ayırdığınız vakti şu dakikaya kadar beni aramayan ve bilgi vermeyen şubenizi arayarak daha efektif kullanabilirdiniz. Örneğin ben sizden cevap bekleyeceğime gidip Garanti Bankası'ndan kredi kullandım. Sizin gibi kurumsal bir firma kredi vermiyor ise mutlaka bir bildiği vardır bende bu bildiğiniz kısımla sizi baş başa bırakmak ve memnuniyetimi dile getirmek istedim. Sizin maaş müşteriniz olarak kredi kartımı kapatmıştım şimdi tüm maaoşımı yatar yatmaz başka bankaya havale ederek sizi bir kere daha müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi göstermiş olacağım.

  • Denizbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Fırat Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön