21 Haziran 2013
#1860830

Denizbank Kredime Bir Sigorta Daha Yapmış!

Banka benim onayım olmadan konut kredime bağlı olarak sigorta yapmış oysa ben 1 ay öncesinde yaptırdığım poliçeyi bankaya vermeme rağmen kesinti yapılmış ama tekrardan hatanın düzeltilmesi için şubeye gittiğimde başvurum sonucunda 1 kesinti daha yapılmış.


Müşteri hizmetlerine başvuru yaptığımda şubeye git diyor şubede kesinti üstüne kesinti yapıyor. Şuan konut sigortam 3 defa kesilmiş oldu. Acil çözüm istiyorum yoksa konut taksitim hesabıma tam yatırdığım halde kesintilerden dolayı takibe düşecek. Krediyi de sanırım artık yapılandırıp başka bankaya taşıyacağım.

Tc Tc 132 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tc'nin Teşekkür Mesajı20 Temmuz 2013

    1 ay sonra ödememi iade edttiler

  • Denizbank Temsilcisi21 Haziran 2013

    Müşterimiz Sn Tuncer Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları