01 Şubat 2016

Denizbank Kredi Yapılanması Yapılan Hesaptan Paranın Alınması!

Eşimin borcu yüzünden Denizbank avukatlarıyla anlaşarak kredi yapılanması yapmış bulunmaktayım. Bana avukat aylık ödemelerinizde fazla ödeme yaparsanız bir sonraki dönemde fazladan ödeme yaptığım tutarın o ay ki taksitten düşeceği bilgisi verilmişti.

Bu hesaptan da hesap işletim ücreti alınmayacağını da söylemişti. Bende buna istinaden ilk ödemede fazla yatırdım ama ikinci ödemeye gideceğim zaman fazladan ödediğim paranın hesap işletim ücreti adı altında kesildiğini gördüm. Bunun açıklamasını yapmanızı bekliyorum ve hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum.

Seyfullah 131 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Seyfullah A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön