05 Şubat 2014 #2277888

Denizbank Kredi Yapılandırma İşlemi

8 Ocak'ta yaptığım öteleme talebimin ödemesinin 2 şubat olarak çıkmasını beklerken 2 Ocak olarak çıktığını gördüm. Yani öteleme istediğim kredilerim 6 gün gecikmeyle çıkmış oldu. Bu hatayı da ödedim sırf gecikme yaşanmasın diye Mart ayına öteleme yapılamayacağı bilgisi verildi ancak her ayın son günü olarak güncellenebileceğini söylediler.


Ona da tamam dedim. 3 Hafta geçti aradan ne arayan var ne soran mükemmel işleyişiniz var. Bankanızda çalışan bir personele sözünüzü geçiremiyorsanız sizin orada ne işin var derler adama! Buradan şu şube ya da şu kişi diyerek isim vermek istemiyorum. Bankanızın müşteri şikayetleri kısmında birden fazla mail bulunmaktadır.

Onur 87 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Onur K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön