31 Ekim 2016 #6807214

Denizbank Kredi Yanıltması!

Yakın zamanda Denizbank'tan telefonuma şöyle bir mesaj geldi "sayın müşterimiz 3900 TL ihtiyaç kredisi limitinizi 48 aya varan vadelerle Denizbank internet bankacılığı şubesinden kullanabilirsiniz. " güzel bende sevindim kredimi kullanmak için internet bankacılığına girdim baktım evet mesajdaki gibi tanımlanmış hemen kullanayım dedim 48 aylık vadeyi seçerek işlemi yap dediğimde "internet şubesinden sadece hayat sigortalı işlem yapabilirsiniz sigortasız işlem için şubenize başvurun" diye bir mesaj karşıladı beni. Sigorta fiyatlarına baktığımda 150 TL ile 250 TL arası bir rakam çıktı karşıma. O zaman hemen şubeye gittim durumu söylediğim de tam tersi internetten kullanırsanız sigortasız kullanabilirsiniz bizden kullanırsanız sigorta zorunlu dediler. 444 0 800 numarayı aradım sonuçsuz beni sigorta kullan mecbur ediyorlar verdikleri miktar zaten az bir de 150 veya 250 TL kesmek neyin nesi?

Hüseyin 474 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin18 Kasım 2016

  Bugün itibarıyla Denizbank'tan Bana Bir Yalan Mesaj mesaj daha geldi... . Mesajlarla insanları Kandırıyorlar İnanmayın Kredi falan verdikleri yok... İşte aşağıda daha önce yazdığım şikayet neredeyse bir ay olacak sorunum çözülmüş değil... Bana gelen son yalan mesajı da sizinle paylaşıyorum... "Transfer Kredi ile tüm borçlara elveda! Mesajın içeriğinde bir reklam resmi var buraya dosya ve resim seçeneği olmadığı için ekleyemiyorum... .

 • Hüseyin14 Kasım 2016

  2 Gün önce genel müdürlükten aradığını söyleyen bir müşteri temsilcisi aradı ve bilgilendirme yaptı. Fakat söylediğinin yanlış olduğunu gelen mesajların farklı olduğunu belirttim bunun üzerine internet şubesinden resimlemiş olduğum söz konusu sorunlu mesajın resmini bana vermiş olduğu mail adresine gönderdim. Henüz dönüş olmadı bekliyorum...

 • Hüseyin07 Kasım 2016

  Yalan söylüyorlar aradan 7 gün geçmesine rağmen hala benim sorunumu çözmediler ve bankadan herhangi bir kişi de beni aramadı. Yalandan cevap yazarak insanlara şirin görünmeye çalışıyorlar. Hepsi aldatmaca benim mağduriyetim devam ediyor... .

 • Hüseyin07 Kasım 2016

  "Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. " Yalan kardeşim bir hafta geçti benim sorunuma çözüm falan yok beni arayan da yok. İnsanları kandırıyor aldatıyor ve zaman kaybettiriyorlar. En kısa zamanda Denizbank'la ilişiğimi keseceğim.

 • Hüseyin31 Ekim 2016

  yukarıdaki şikayetim içerisinde belirtmişim zaten, tekrar belirteyim şikayetimi ilk önce bankanın Sarıgazi şubesinden müşteri hizmetlerini arayarak dile getirdim ama kimse umursamadı. Bugün beni arayan olmadı bekliyorum... .

 • Denizbank Temsilcisi31 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Hüseyin Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön