06 Eylül 2013 #1998138

Denizbank Kredi Ödeme Gecikmesi Bildirimi!

Gecikmeli kredileriniz 90. günde müeccel olur fakat banka arayanları bunun hakkında ayrıntı veremeyeceklerini 59. günde sanki avukata veriyoruz der gibi hukuk bölümüne aktardıklarını söyleyerek sizi gereksiz gerginliğe sokuyor. Amaçları arayıp bilgilendirmek değil korkmanızı sağlayıp parayı ödemenizi sağlamak sanırım.


Citibank bireysel kredilerini Denizbank'a sattı fakat maalesef ilgisizliğide beraberinde satın alan Denizbank müşterilerine karşı nasıl konuşması gerektiğini bilmiyor. Sanırım o bölümün ilgilendiği konu bölüm çalışanlarını giderek müşterilere karşı farklılaşmış iletişim yaklaşımına itiyor.

Sami 111 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Sami Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön