27 Mart 2013 #1709370

Denizbank Kredi Masrafı Konusunda Yanıltıldım!

İşletme kartımla KKDF masrafları alınmadığı söylenmesi üzerine 10.000 TL kredi kullandım ancak bu masraflar yansıtıldı! Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde öyle bir uygulamanın olmadığını söylediler, bunu Beykoz şubesine bildirdim fakat alınmadığını söylediler. Şuanda fazladan yaklaşık 1100 TL KKDF ödemekteyim.


Sorumlu şube çalışanının halen bu masrafların alınmadığını iddia etmesine karşılık incelediğimizde alındığını gördü. Madem muaf olmam gerekirdi o zaman yeni bir düzenleme yapılmasını istedim ama bunun artık olamayacağını söyledi. Mağduriyetimin giderilmesini ve hangi birim tarafından (Şube-Müşteri hizmetleri) yanlış bilgilendirildiğimi daha doğrusu yanıltıldığımı bilmek istiyorum.

Mustafa 18 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Mustafa Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön