21 Eylül 2013 #2023637

Denizbank Kredi Kartları Kampanyaları Ve Uygulamaları!

Ramazan ayındaki 'Ramazan' kampanyasında Toplam 5 alışverişe 50 TL Bonus yerine sadece 20 TL Bonus yüklemesi yapılmış. Cevap olarak da kendi sistemlerinde yemek yediğim restaurantın pos cihaz sektör belirleme kodu olarak restaurant olarak görülmediği söylenmiştir.


Kredi kartı slibinde firma bilgisi olarak Flamıngo Bar/Restauran yazmasına ve yemek yediğimin kesin olmasına rağmen başvuruma kayıtsız kalınması raharsız edici. Alışveriş yaparken hangimiz pos cihazının sektör kodunu öğrenerek ödeme yapıyoruz. Bu ne kadar bizim sorumluluğumuzda?

Yunus 57 Okunma

Cevaplar

  • Yunus24 Eylül 2013

    Burada herhangibir cevap goremiyorum !!!

  • Yunus23 Eylül 2013

    Sikayetteki kart sahibi Aydin Tavusbay bunu gozonunde bulundurarak inceleme yapiniz lutfen.

  • Denizbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Yunus T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön