29 Ağustos 2013 #1983878

Denizbank Kredi Kartından Mükerrer Tahsilat!

Eşimin yurt dışında olması sebebiyle kendim yazmak zorundayım. Bu konuyu baştan belirteyim zaten kendime ait Denizbank'la ilgili kredi kartımı kredi borçlarımı ve İstanbul harbiye şb.ve ayvalık şubesindeki hesaplarımı kapatmıştım.


Eşime ait kredi kartımı ise oğlumuz kullanmaktadır. 17,07,2013 tarihinde Türk Telekoma ait ödememizi tek çekim olarak ödedik ve bu ödememiz Temmuz ayı ekstresinde tarafımıza gelmişti. Ağustos ayı ekstresi de ise yine aynı miktar borç olarak belirtilmiş ve bizden tekrar ödenmesi istenmektedir. Bankayı aradığımızda ise durumu belirttik halde bize yardımcı olamamaktadırlar. En azından incelemeleri lazım gelmez miydi?

Mehmet 85 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn MEhmet Cemal O. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön