Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Denizbank Kredi Kartımı İptal Etmek İstiyorum.

profile
30 Mayıs
242

Kartımı kapatmak istiyorum başka numara veriyorlar arıyorum ulaşamıyorum. Bu nasıl banka nereden bulaştım. Böyle amatör bir banka görmedim ben. Enpara ® garanti kullanıyorum müşteri hizmetlerini bir kere aramam yeterli oluyor. Sadece kartı kapatmak istiyorum bu kadar... Çok mu zor bir şey. Açarken hemen açtınız kapatırken bin dereden su getiriyorsunuz.

Denizbank Logo
30 Mayıs 09:17

Benzer Şikayetler

Denizbank Kredi Kartı Yılık Ücreti!

profile
13 Haziran
73

Ben Sinem a*** kredi kartından yıllık ücret kesintisi olmuş 345 lira. İadesini talep ediyorum yoksa kredi kartını iptal edeceğim. Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim. Numaralı kartımın son 4 hanesi 4326 yardımcı olursanız sevinirim.

Denizbank Kart Aidatı İade

profile
24 Nisan
33

Denizbank tan aldığım 4090**** **** 2135 numaralı Kredi kartıma yansıtılan 418,50 TL kredi kartı aidatının iadesini talep ediyorum, aksi bir durumda kredi kartını iptal etmek zorunda kalacağım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim... İyi günler Teşekkürler

Denizbank Yıllık Kart Kesim Ücreti

profile
04 Ekim 2022
2.715

Mart ayında iş için maaş kartı açtırmaya Deniz banka gittim. Maaş kartımın yanında bana bir kart daha verdiler ama detaylı bilgi almadım. Ben bu şekilde oluyor diye düşündüm. İki gün sonra kart için asgari borç geldi o gün arayıp kredi kartını iptal ettirdim. Kartı hiçbir şekilde kullanmadım. Eylül ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Denizbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 9 sa 39 dk
Benzer Şikayet Yaz