Denizbank Kredi Kartımdan Onaysız Tahsilat Yapıldı!

Murat Murat 6 yıl önce

Ben müşteri hizmetlerinden Yardım talep ediyorum ve bana sigorta soruyor istemiyorum ve prim heveslisi personel benden 12 TL ücret kesmektedir. Bu ücretin acil olarak iadesini talep etmekteyim Ben teklifi kabul etmediğimden 100%100 eminim çağrıları dinlenmesi takdirde görülecektir ve bu sebepten dolayı ücretlerin iadesini istiyorum aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

Denizbank kredi kartını aldığım için 6 lira kart bedeli kesildi ödedim ekstre ücreti kesildi ödediğim ama müşteri hizmetlerini yardım için aynı gün 18/12/2013'te 5 kere aradım yardım olunmuyor pirim heveslisi personeliniz bana onayım olmadan sigorta tanımlıyor Poliçe kesintisi yaşatmaktasınız, ben maaş müşteriniz olmama rağmen sizin kartınızı neden kullanayım?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Denizbank Logo Denizbank 6 yıl önce

Müşterimiz Sn Murat K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler