03 Mart 2016

Denizbank Kredi Kartımdan Habersiz Çekilen Tutar!

Kredi kartımdan bilgim dışında, "Turkcell 3D Data Yükleme" adı altında 2 kez 30 TL çekildi. Bankayı arayıp kartı iptal ettirdim. İtiraz formu yollamam istendi faksla. Günümüzde faks mı kaldı? Her işlemi maille yapan banka faks istiyor. Denizbank faks sistemi sürekli meşgul, ulaşmıyor bir türlü faks. Konu hakkında yardım talep ediyorum.

Serter 116 Okunma

Cevaplar

  • Serter04 Mart 2016

    İlgili birim tarafından arandım. Çekilen tutar provizyonda görünüyor işlem yapamıyoruz dendi faksım ulaştığı halde. Borç olarak yansıması gerekiyormuş. Tekrar müşteri hizmetlerini arayın dendi. Kartı kapattığım için müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum. Kart şifremi tanımıyor sistem. Yardım talep ediyorum.

  • Denizbank Temsilcisi03 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Serter A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön