10 Nisan 2013 #1734432

Denizbank Kredi Kartımdan Habersiz Çekilen Parayı Bana Bildirmediler!

26. 02. 2013 tarihinde digitürk'ün aidatım olan 38.50 TL dışında çektiği 33. 99 TL lik bedelin çekim sırasında tarafımdan onaysız haber alınmadan çekildiği ve bankanın tarafıma herhangi bir uyarı ve bildirimde bulunmaması sonucunda banka zafiyet göstermiş ve beni mağdur etmiştir.


Bankaya harcama itiraz formu doldurulmuş gereği henüz yapılamamıştır gereğinin yapılmasına aksi taktirde bankanın Bddk kritelerinin dışına çıkıp müşteriden habersiz fon çekimine izin verdiğinden dolayı gerekli cezai yaptırımlar için tüm çalışmalar yapılacaktır.

Abdurrahman 57 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Abdurrahman K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön