12 Şubat 2013 #1627907

Denizbank Kredi Kartım İdari Takipten Dolayı Kapatıldı!

İşletme kart adı altında kart gönderildi. Öyle ballandırarak anlattılar ki sanırsınız birşey yapıyorlar. Bi gün işler ters gitti kartı kullanmak zorunda kaldım kartın kesim tarihi vs hiçbir bilgi edinemedim ne bir mail nede ödeme ekstresi. Tarafımdan habersiz kredili mevduat hesabı tanımlamışlar dedim madem öyle faizini öderim iki ay geçti 3000 liraya 460 lira faiz çıkardılar ödedim.


Sonra bir tebligat idari takibe alındınız 3000 liraya 527 lira faiz biçmişler 3527 lira ödedim kartım bilgim dahilinde olmadan kapatıldı. Denizbank harici 6 bankayla çalışıyorum çoğunun kredili mevduat hesabını kullanıyorum hiçbirinde böyle bir durum yok neden ticaretimizle oynuyorsunuz 3000'e dörtayda bin lira kolay para.

Serpil 133 Okunma

Cevaplar

 • Serpil16 Şubat 2013

  siz ve sizin gibi bankalar devlet bünyesinde resmi tefeciden başka bişey olamaz.. denizbankı şiddetle kınıyorum vede kimselere tavsiye etmiyorum kullananlara dahi iptal etmesi yönünde uyarımı yapıyorum yapıcamda..

 • Serpil16 Şubat 2013

  kopyala yapıştır bildirimi bile okumadığınız kesin aynı cevap.. siz ve sizin gibi bankalar devlet bünyesinde resmi tefeciden başka bişey olamaz.. denizbankı şiddetle kınıyorum vede kimselere tavsiye etmiyorum kullananlara dahi iptal etmesi yönünde uyarımı yapıyorum yapıcamda..

 • Serpil16 Şubat 2013

  talebinize olumlu yanıt veremiyoruz şeklinde bir mesaj aldım denizbanktan birincisi sizden bir talebim olmadı bi ikincisi burda bunları yazıyorsam esnaf kart işletme kart adı kart alanların kullanıp mağdur olmaması sizlere dört ay için kart bedelini faiz olarak ödemesini istemediğimdendir

 • Denizbank Temsilcisi12 Şubat 2013

  Müşterimiz Sn Serpil D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’na iletebileceğinizi belirtmek isteriz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön